KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12177483
nr 1217 7483
Träsnitt
3 st, Japan. Motivet: 15,5x10 & 14,5x19,5 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:11:06
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr